nasıl

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?

Evi beğendiniz ve tuttunuz, şimdi nasıl olacak? Bize teslim edin ve arkanıza yaslanın.

FARK

HAZIR MOBİLYALI EVLERDEN FARKIMIZ NEDİR?

Neden biz? Diğer hazır mobilyalı evlerden farkımız nedir? Bizim ayrıcalıklarımız nelerdir?

 

uyari

KOŞULLARIMIZ

Evi size teslim ederken bazı küçük isteklerimiz var. Aşağıda bunları detaylı olarak bulabilirsiniz.

nasıl

SİSTEM NASIL ÇALIŞIYOR?

Yabancı sporcular geleceği zaman, yetkili kişiler konum ve büyüklük olarak uygun bir daire bulup bize devrediyorlar. Bizde sporcunun isteklerine göre (bebek odası, dolap sayısı, tv sayısı gibi) daireyi sadece 1 günde hazır hale getiriyoruz.

Bir evde bulunması gereken tüm eşyalara sahip daireniz için sizin sadece bavulunuz ile gelmeniz yeterli. Tüm temel mobilya, beyaz eşyalarınız ile dairenizi dolduruyor, ekstra istek ve arzularınızı ise nakliye ekibimiz ile beraber temin edip hizmetinize sunuyoruz.

A’ dan Z’ ye her türlü eşyası mevcut hale gelen dairenizi teslim ettikten sonra çıkan eksiklerinizi de tamamlama veya değiştirme hizmetimiz de mevcuttur. Modern koltuk takımından nevresim takımına, beyaz eşyasından çatal bıçak takımına, kurutma makinesinden modern mutfak eşyalarına kadar bir evde olması gereken her şeyi sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Evi tuttuktan sonra bize teslim etmeden önce bir gün gelip ölçü alıyoruz ve sizinle istekleriniz hakkında konuşuyoruz. Belirlediğimiz bir gün ekibimiz ile beraber gelip evinizi 1 günde hazır hale getiriyoruz.

FARK

HAZIR MOBİLYALI EVLERDEN FARKIMIZ NEDİR?

Hazır mobilyalı dairelerde ekstra eşya istediğiniz zaman verilmez, eşyaların tamiri yapılmaz. Evin konumu neredeyse ona uymak zorundasınızdır. Bina eski ise ya da site içinde değil ise yapacak bir şeyiniz yoktur. Genellikle çok kullanılmış eşyalar ile donatılmıştır bu daireler sizin esas isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik değildir. (L koltuk, büyük ekran televizyon, yatak odasında ekstra televizyon, bebek odası, çalışma masası gibi)

Bizimle beraber çalıştığınız da ise İstanbul’da istenilen konumda ev tutabilme imkanınızın olması, beğendiğiniz daireyi tutma özgürlüğünüz, modern mobilyalar ve ihtiyacınız ya da arzunuza yönelik taleplerin karşılanabilmesi gibi avantajlarınız oluşuyor. Evde sonradan oluşabilecek ekstra ihtiyaçlarınızı karşılanabilmesi ve hasarlı eşyaların tamiri gibi de hizmetlerimiz mevcut olması bir başka avantajımız.

Genellikle Arçelik marka sıfır veya az kullanılmış beyaz eşyalar, ortopedik yatak, angora halı, genellikle Özdilek marka nevresim takımı ve yorgan, isteğe göre L koltuk takımı veya klasik 3 lü takım, modern mutfak ekipmanları tercih ettiğimiz eşyalar arasındadır.  Detaylı eşya listemize 'Eşya Listesi' sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

uyari

KOŞULLARIMIZ

*Minimum kiralama süresi 10 aydır, daha kısa süre kiralamalarda fiyatımız artmaktadır.

*Kullanımınıza sunulan eşya ve istekler, eşya kiralama bedelini belirler ve bu oranda depozito bedeli alınır.

*Ev teslim edilmeden önce kiracıya ait kimlik veya pasaport fotokopisi, çalıştığı yerden belge gibi bazı evraklar istenmektedir.

*Aylık, iki aylık veya sezonluk ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

*Faturalandırmayı firma adına yapabilmekteyiz.

*Daireyi siz veya emlakçınız buluyor, biz sadece eşya kiralama kısmında devreye giriyoruz.

*Evi teslim ederken bir kereye mahsus nakliye bedeli alıyoruz, evi boşaltıp eşyaları teslim alırken bu bedel size yansıtılmıyor.